Kocasıyla mutlu bir evliliği olduğunu düşünen Aylin, bir gün alışveriş yapmak için dışarı çıktığında beklenmedik bir manzara ile karşılaştı. Karısını başka erkekle gören koca, öfkeyle dolup taştı. Eve hızla döndü ve karısını sorgulamaya başladı. Aylin ise şaşkın bir şekilde olanları anlatmaya çalıştı, ancak kocası dinlemek istemiyordu.

Kocası, karısının yalancı olduğunu düşünerek sinir krizleri geçiriyordu. Aylin ise çaresizce onu sakinleştirmeye çalışıyordu. Ancak kocası duymak istediği cevapları alamayınca kontrolünü kaybetti. Odada bağırmaya başladı, eşyaları fırlatmaya başladı. Aylin ise korku içinde ne yapacağını bilemiyordu.

Kocası, karısının ihanet ettiğine inanmıştı ve bu düşünce onu deliye döndürmüştü. Aylin ise çaresizce ona gerçeği anlatmaya çalışıyordu. Ancak kocası duymak istediği şeyler değildi. Sinir krizleri geçiren koca, karısına karşı şiddet içeren davranışlar sergilemeye başladı. Aylin ise korku içinde kendini korumaya çalışıyordu.

Sonunda kocası, karısının masum olduğunu anladı. Ancak bu durum onun için çok geçti. Aylin ise kocasının öfkesinden korkarak evliliğini sorgulamaya başladı. Kocasının kontrolsüz öfkesi, bir anda mutlu bir evliliği yıkıp geçmişti. Aylin ise artık kocasına karşı duyduğu korkuyla yaşamaya mahkumdu.

Comments are closed.