Çiftlik evine götürdüğü sarışın, ateşli bir şekilde öpüşmeye başladıklarında aralarındaki tutku hiçbir sınır tanımıyordu. Adam, kadının tenine dokundukça onun nefesini kesiyordu. Sarışın, tutkulu bir şekilde adamın göğsünü okşarken, birden içindeki arzuyu kontrol edemez hale geldi. Adam, onu tutkuyla öpmeye devam ederken, sarışının nefesi hızlanmaya başladı.

Bir anda çiftlik evindeki yatak odasına doğru yöneldiler. Adam, sarışını yatağa yatırıp üzerine çıktığında, aralarındaki ateş daha da alevlendi. Sarışın, adamın üzerindeki kıyafetleri hızla çıkarmaya başladı ve sonunda adamın çıplak bedenini gördüğünde, içindeki arzu daha da arttı.

Adam, sarışını kanırtmalı sikerek pompalamaya başladığında, sarışın inlemeleri bastırmakta zorlanıyordu. Her darbeyle birlikte, sarışın daha da coşkuyla inliyordu. Adamın vücudu, sarışının dokunuşlarıyla titriyordu ve aralarındaki tutku hiç bitmek bilmiyordu.

Çiftlik evindeki odanın duvarları, onların inlemeleriyle yankılanıyordu. Adam, sarışını tutkuyla becerirken, her anın tadını çıkarıyordu. Sarışın, adamın vücuduyla bütünleştiğinde, içindeki arzu doruklara çıkıyordu.

Sonunda, ikisi de nefes nefese kalarak birbirlerine sarıldılar. Çiftlik evindeki odada, tutkulu bir gece geçirmişlerdi ve ikisi de birbirlerine doymuştu. Artık aralarındaki bağ daha da güçlenmişti ve bir sonraki buluşmalarını heyecanla bekliyorlardı.

Comments are closed.