Hatunun göt deliğine giren abazanın hızlı ve sert hareketleriyle, hatunun inlemeleri odanın her köşesine yayılıyordu. Parmakla başlayan bu oyun, kısa sürede hatunun götünden sikişe dönüşmüştü. Abaza, hatunu tutkuyla ve arzulu bir şekilde becerirken, hatun da zevkten kıvranıyordu. Her darbede daha da derine giren abaza, hatunu çılgına çeviriyordu.

Hatunun inlemeleri yükseldikçe, abazanın hızı da artıyordu. İkisi de bu anın tadını çıkarmaya odaklanmışlardı. Hatunun götünden aldığı zevki hisseden abaza, daha da hırslanarak ona daha fazla zevk vermek için çabalıyordu. Hatun ise kendini tamamen abazanın kollarına bırakmış, zevkin doruklarında dolaşıyordu.

Bu ateşli anın sonunda, ikisi de nefes nefese kalmıştı. Hatunun götünden çıkan abaza, ona doyumsuz bir zevk yaşatmıştı. İkisi de bu anın tadını çıkararak, birbirlerine doyamadıkları bir gece geçirmişlerdi. Abaza, hatunu götten sikmenin verdiği hazla, ona daha da bağlanmıştı. Hatun ise abazanın tutkusunu ve arzusunu her an hissederek, kendini ona daha da yakın hissediyordu.

Bu ateşli gece, ikisinin arasında unutulmaz bir anı olarak kalmıştı. Abaza, hatunu götten sikerken aldığı zevkin tadını asla unutamayacak, hatun ise abazanın tutkusunu ve arzusunu her an içinde hissedecekti. İkisi de bu geceyi ömrünün sonuna kadar unutamayacak, birbirlerine olan tutkularını her an daha da artıracaklardı.

Comments are closed.