Kadın, kapıyı açtığında kocasını mastürbasyon yaparken yakaladı. İlk başta şok oldu ve ne yapacağını bilemedi. Ancak bir süre sonra içinde garip bir heyecan hissetmeye başladı. Kocasının bu kadar şehvetli bir şekilde kendini tatmin etmesi, onu da etkiledi.

Kadın, o anın verdiği heyecanla adeta büyülendi. Kocasının bedeninin bu kadar çekici olabileceğini hiç düşünmemişti. Onu daha önce hiç bu kadar arzulamamıştı. Kendini tutamayarak odanın içine girdi ve kocasının yanına yaklaştı.

Kocasının gözleri şaşkınlıkla ona bakarken, kadın ona doğru eğildi ve dudaklarına yapıştı. İkisi de birbirlerine tutkulu bir şekilde sarıldılar. Kocasının mastürbasyon yaparken yakalanması, onları birbirlerine daha da yakınlaştırmıştı.

Kadın, kocasının bedenini keşfetmeye başladı. Onun her dokunuşu, her nefesi, onu daha da çıldırtıyordu. İkisi de birbirlerine karşı duydukları arzunun farkına varmışlardı ve artık tutkulu bir şekilde birbirlerine sahip olmak istiyorlardı.

Kocasının mastürbasyon yaparken yakalanması, onların ilişkisine yeni bir heyecan katmıştı. Artık ikisi de birbirlerine karşı daha açık ve cesurdu. Birbirlerine olan arzularını doyasıya yaşamak için ellerinden geleni yapacaklardı. Ve o anın verdiği tutkuyla, ikisi de birbirlerine olan sevgilerini daha da derinleştireceklerdi.

Comments are closed.