Genç erkeği bulunca sert sikişen hatun fena ateşli. O anki tutkusu ve arzusuyla adeta alev alev yanıyordu. Bedenleri birbirine kenetlenmiş, tutkulu bir dansın içindeydiler. Elleri vücudunu keşfederken, dudakları arasında yanan ateşi hissediyordu. Gözlerindeki arzulu bakışlar, onun içindeki vahşi tarafı ortaya çıkarıyordu.

Her dokunuşunda daha da azıyordu. Yavaş yavaş derinleşen nefesleri, o anın tadını çıkarmak için bir işaretti. Bedenleri birbirine uyum sağlamış, ritmik bir şekilde hareket ediyorlardı. O an sadece birbirlerine odaklanmışlardı, dış dünyayı unutmuşlardı.

Hatunun içindeki ateş, onu daha da çıldırtıyordu. Genç erkek ise onun isteklerine karşılık veriyor, onu daha da tatmin ediyordu. Sert sikiş, onların arasındaki bağı daha da kuvvetlendiriyordu. Her hareketleri, tutkularını daha da derinleştiriyordu.

O anın tadını çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlardı. Zaman durmuş gibiydi, sadece birbirlerine odaklanmışlardı. O anın sonu gelmesin istiyorlardı, çünkü birbirlerine olan tutkuları hiç bitmeyecekti.

Sonunda, orgazmın verdiği hazla birlikte boşaldılar. Birbirlerine sıkıca sarılarak, o anın tadını çıkardılar. Genç erkek, hatunun ateşini söndürmüş, onu tatmin etmişti. Birbirlerine olan bağları daha da kuvvetlenmiş, tutkuları daha da derinleşmişti. Artık birlikte daha da güçlüydüler ve bu tutkulu anın tadını çıkarmışlardı.

Comments are closed.